“Fotosynteza duszy”
To tytuł wystawy zorganizowanej przez Warszawskie Stowarzyszenie Plastyków.
Moja praca „Róża” wym. 50×50 , olej na płótnie dumnie się prezentuje pośród 71 innych prac członków stowarzyszenia w Nowym Domu Sztuki na teranie Pałacu w Radziejowicach.

Zapraszam do zwiedzenia tego urokliwego miejsca i do obejrzenia wystawy.
Wernisaż odbył się w dn. 17 kwietnia 2026.















Ona maluje, kwiecień 2026